x

JARO-PLANT

Z A H R A D N I C T V Í
T Ř E B Í Č

Naše Nabídka

Co u nás můžete najít.

Co u nás můžete najít.

Naše nabídka

Sadba zeleniny
 • Přísady a sazenice zeleniny si ještě stále částečně pěstujeme sami v Zahradnictví na Sádku. První zákazníci si odnesli sazenice salátu z našeho zahradnictví již na jaře roku 1958.
Jarní Květiny
 • Rychlené cibuloviny jsou v prodeji od poloviny března až téměř do poloviny dubna. Nabízíme narcisky, hyacinty, tulipány, krokusy, kosatečky, aj. Jsou to cibuloviny, které se běžně sází na podzim do volné půdy. Přirychlením se jen uspíší jejich doba kvetení a po odkvetení a pominutí větších mrazů se tyto cibuloviny mohou vysadit ven, kde pokvetou následující rok.Macešky jsou k dostání od března až do konce dubna, a na podzim od září do konce října. Jsou vhodné pro výsadbu jarních truhlíků a nádob, na záhony v kombinaci s cibulovinami. Dle počasí a umístění kvetou tyto rostliny od března až do konce června.
Balkónové a záhonové rostliny
 • Balkónové a záhonové rostliny jsou hlavní doménou našeho zahradnictví. Od konce března nabízíme mladé rostliny muškátů, od začátku dubna již vzrostlejší muškáty a celý sortiment více jak 50 druhů a odrůd známých i méně známých balkónových rostlin. Mezi ty známější patří surfinie, millionbellsy, dvojzubce, verbeny, fuchsie, begónie, lobelky, kejklířky, bacopy, ostruhatky, vitálky, balzamíny, nestařec, třapatky, luštěnici aj. Z méně známých “balkónovek“ pak nabízíme svlačce, cuphee, felicii, glechomu, lysimachii, šruchu, kosmos aj. Sortiment balkónových rostlin je k dostání až do srpna, takže v případě, že potřebujete dosadit truhlíky nebo spravit nádoby po dovolené, můžete si u nás vybrat během celého léta již vzrostlé, kvetoucí rostliny.
Léčivé rostliny a koření
 • Léčivky nabízíme jak vlastní produkce, od českých pěstitelů, tak i ze zahraničí, převážně z Itálie z oblasti Albenga. Sortiment bylinek je v nabídce od poloviny března do října. Bazalka je v nabídce od dubna do září. Proč bylinky z Itálie? Oblast Albenga se vyznačuje ideálními podmínkami pro pěstování bylinek – propustné půdy, dostatek slunečních dní a mírné zimy. Z Itálie se dováží vytrvalé bylinky v podobě silných rostlin v květináčích o objemu 1 l, které vás již v prvním roce potěší bohatým růstem. Vybírat je opravdu z čeho – šalvěj (Salvia), levandule (Lavandula), máta (Mentha), meduňka (Melissa), rozmarýn (Rosmarinus), vavřín (Laurus), libeček (Levisticum), yzop (Hyssopus), saturejka (Satureja), tymián (Thymus), mateřídouška (Thymus), stévie (Stevia) aj. V nabídce je speciální substrát pro pěstování bylinek v nádobách i bio hnojivo značky Natura.
Ovocné dřeviny
 • Prostokořenné ovocné stromy a keře nabízíme od poloviny října do konce listopadu a na jaře od zhruba poloviny března do konce dubna. Jedná se o jabloně, hrušně, třešně, višně, meruňky, broskvoně, švestky, ryngle, ořešáky, jeřáby, oškeruše aj., z drobného ovoce pak maliník a stromkové i keřové rybízy a angrešty.
  Kontejnerované ovocné dřeviny mají tu výhodu, že se dají vysazovat celoročně. Nevýhodou je však nižší sortiment. V nabídce kontejnerovaných dřevin jsou i jabloně (zákrsky i sloupovité), hrušně, třešně a další. Je předpoklad, že nabídka hrnkových ovocných stromů se bude nadále zvětšovat. Pestrý výběr, a to i v létě, je však v drobném ovoci – rybíz, angrešt, maliník, kiwi, ostružiník, beztrnný ostružiník, kanadské borůvky, josta.
  Mezi drobné ovoce patří též jahodník, který nabízíme na jaře od poloviny března do května, a na podzim od poloviny srpna do poloviny října. Sadbu dovážíme z Jahodárny Vraňany, v nabídce je cca 10 odrůd jednouplodících a 5 odrůd stáleplodících. Sadba je připravovaná metodou „Frigo“, což zajišťuje vitální růst a úrodu již v 1. roce po výsadbě. Sazenice dávají předpoklad k vysokým výnosům.
Jehličnaté dřeviny
 • Jehličnany nabízíme v různých velikostech, různých druzích či kultivarech. Můžete si vybrat jehličnany vhodné k pokrytí půdy, na živý plot, jako solitéry, jehličnany vhodné do nádob na terasy, zakrsle rostoucí jedince nebo čarověníky do skalek. Rostliny nabízíme v kontejnerech s kvalitním kořenovým balem, nemusíte se proto bát o jejich další růst po výsadbě. Díky vlastní produkci nabízíme i vzrostlejší rostliny, které na vaší zahradě nikdo nepřehlédne.
  Součástí nabídky jsou kultivary borovic, smrků apod. nazývané čarověníky. Tyto rostliny se vyznačují kompaktním nebo bizardním růstem, neobvyklým zabarvením jehlic a používají se jako výrazné solitéry v zahradách.
Listnaté dřeviny
 • Na rozdíl od jehličnanů se „listnáče“ mění po celý rok. Zatímco brzy na jaře si vybíráte rostliny s holými větvičkami, od dubna se kontejnery začínají zabarvovat právě rašícími listy či květy. Takže pokud si chcete vybrat keř pohledem, nechoďte dříve jak v polovině dubna. Z listnatých dřevin jsou na živé ploty nejpoužívanější ptačí zob, buk, habr, krušpánek. Tyto druhy máme stále v nabídce. Dále z nabízených keřů jsou oblíbené na jaře kvetoucí weigelie (Weigelia), kolkvície (Kolkwitzia), dřišťály (Berberis), tavolníky (Spirea), šeříky (Syringia), kdouloň (Chaenomeles), kérie (Keria) aj., v létě kvetoucí ibišky (Hibiscus), komule (Buddleja) aj., na podzim kvetoucí ořechoplodec (Caryopteris), plodem ozdobné okrasné jabloně (Malus), kalina (Viburnum), brslen (Euonymus) aj. Japonské javory jsou též nedílnou součástí naší nabídky a v době kdy raší, jsou nejvýraznější skupinou listnatých dřevin v zahradnictví. Pokud si potrpíte na pravidelně stříhané rostliny, pak vás určitě osloví různě tvarované sazenice krušpánku (Buxus), ať už se jedná o kulovité tvary, kužele či vytvarovaná zvířátka.
Stromy
 • Hledáte-li pro svoji zahradu alejový strom či solitér, u nás si určitě vyberete. V nabídce máme od 1 m vysokých vrb až po 4m vysoké javory. Nabídka též obsahuje vzrostlé katalpy, jírovce, hlohy, moruše, okrasné jabloně aj. V případě potřeby vám strom dovezeme až před váš dům. A co nemáme tak Vám rádi zajistíme.
Popínavé rostliny
 • Nabízíme široký sortiment popínavých rostlin. Rostliny převážně v 1,5 l kontejnerech jsou k dostání od poloviny března do konce října, k výběru je více jak 10 odrůd plaménků (Clematis), přísavník (Parthenocissus), trubač (Campsis), popínavé hortenzie (Hydrangea petiolaris), břečťan (Hedera), rdesno (Fallopia), aktinidie kolomikta, chmel (Humulus), zimolez (Lonicera), bohyně (Pyracantha), vistárie (wisteria) aj.
Vodní rostliny
 • Od poloviny března jsou u nás k mání vodní rostliny, ať už se jedná o různé lekníny (Nymphaea), traviny, puškvorec (Acorus), blatouch (Caltha), přeslička (Equisetum), žebratka (Hottonia), kosatec (Iris), orobince (Typha), šípatka (Sagittaria) aj. , K výsadbě vodních rostlin si u nás můžete zakoupit koš na výsadbu, speciální substrát a hnojiva pro vodní rostliny.
Růže
 • Nabízíme sazenice růží jak od českých pěstitelů, tak i ze zahraničí. České výpěstky tradičních keřových i pnoucích růží jsou prostokořenné nebo balené k dostání na podzim od října do listopadu a na jaře od poloviny března do poloviny dubna. Ze zahraničních růží nabízíme cenově dostupné běžné odrůdy z Nizozemí.
Trvalky a skalničky
 • Široký výběr trvalek a skalniček od tuzemských či slovenských pěstitelů nabízíme od poloviny března do listopadu. Rostliny se nabízejí v květináčích o průměru 10 – 12 cm a jsou opatřeny etiketou s barevným obrázkem a piktogramy nebo i českým popisem. Sortiment se obměňuje v průběhu sezóny.
Vzrostlé trvalky
 • Během letních měsíců nabízíme již vzrostlé nakvétající trvalky v květináčích o objemu 1,5 l. Jejich hlavní funkcí je zdobit terasu, vstup či balkón v okrasné nádobě po celou dobu kvetení a navíc mají výhodu, že většinu z nich lze po odkvětu vysadit do volné půdy a pěstovat ji tam i několik let. Z druhů, které se takto pěstují, nabízíme např. ostrožky (Delphinium), lupina (Lupinus), krásnoočko (Coreopsis), čechrava (Astilbe), kopretiny (Leucanthemum) aj.
Trávy a bambusy
 • Bambusy nabízíme celoročně v úzkém sortimentu, okrasné trávy však ve velké šíři. Okrasné trávy jsou k dispozici od poloviny dubna do října, nejlépe vypadají během letních měsíců. Vybírat můžete ze zakrslých druhů – kostřava (Festuca), ostřice (Carex) aj., dále pak z vyšších druhů jako ozdobnice (Miscanthus), pampová tráva (Cortaderia), třtina (Deschampsia), dochan (Pennisetum) aj.
Vřesovištní rostliny
 • Tyto kyselomilné rostliny míváme v nabídce po celou sezónu, tj. od poloviny března do konce října. Nejvýraznější rostlinou této skupiny jsou pěnišníky (Rhododendron), které nabízíme v různých velikostech a několika kultivarech lišících se vzrůstností, ale i barvou květů. Dále pak azalky (Azalea), skimmie (Skimmia), vřesovce (Erica), vřesy (Calluna), pierisy (Pieris) aj.
Chryzantémy
 • První hrnkové chryzantémy (Chrysanthemum multiflora) se začínají prodávat již koncem srpna a poslední možnost si zakoupit chryzantému je konec října. Nabízíme různě veliké rostliny, od těch nejmenších v květináčích o průměru 9 cm (vhodné do podzimních truhlíků), až po rostliny o průměru 50 cm v květináčích o objemu 3 litry. Výjimkou nejsou ani rostliny o průměru 1 m v 5 litrových květináčích.
Vánoční stromky
 • Od října nabízíme hrnkované vánoční stromky vlastní produkce – smrk pichlavý (Picea pungens) a různé jedle podle aktuální nabídky. Řezané vánoční stromky vozíme již 15 let z Dánska od osvědčeného pěstitele, pro jejich vysokou kvalitu a příznivou cenu. Naše dovozové jedle Abies nordmanniana se vyznačují hustým rozložením větví, pravidelností a čerstvostí. S prodejem začínáme okolo 5. prosince. Stromky si můžete zakoupit hned ze začátku prodeje a nechat si stromek u nás uložený na vlhkém stanovišti až do doby, než si jej před Štědrým dnem vyzvednete.
Travní směsi
 • Pro zakládání trávníků nabízíme travní směsi v různě velkých baleních. Od balení 0,5 kg (na cca 25 m2) až po balení 25 kg (na cca 1 250 m2). Nabízíme směsi SPORT, PARK, LOUKA, UNIVERZÁL.
ZAHRÁDKÁŘSKÉ POTŘEBY
 • K širokému sortimentu rostlin nabízíme i ostatní produkty, které s pěstováním rostlin úzce souvisí. Ať už se jedná o pěstební substráty, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin či různé obaly a květináče.
Jak to u nás vypadá?

Naše galerie

 • Vše
 • Jaro
 • Léto
 • Podzim
 • Zima
01B91CD9-E814-41F5-8E7B-FFDCC2438607.jpeg
0468845F-E994-49F7-987C-CB41ABDAE64B.jpeg
04FBB13E-28CA-452A-89B3-95677D935EFC.jpeg
07CBD906-9800-4E46-96DD-25F617D11770.jpeg
08675E95-022B-480C-9677-4368F951C4FA.jpeg
08793821-9DDA-406F-8861-5C267D6F0315.jpeg
180836F0-939C-4746-9ED8-AE2621F90B05.jpeg
1A72F48E-2A4C-4EBB-B1F5-BBF1D8FBEA49.jpeg
1B4E244D-4322-44E4-9CBA-13E03CE70655.jpeg
2DB54D9C-4306-4DC8-B68D-02A69707D71D.jpeg
2E9ADAFF-9DC1-4470-AAF0-14D796A49C10.jpeg
30CB2043-94C6-436F-AD1B-D6E2E8A84E78.jpeg
3468ECCA-7928-4496-9CF4-7166AD750C67.jpeg
34E28F2E-24CF-4DCE-84A8-29F7D6129C4B.jpeg
39CE5FB3-2ADF-47C5-B095-CCE1C789E97D.jpeg
3E1FCFE9-B2D1-4504-AF0F-C00F7E3B578D.jpeg
3E8A66CC-E645-45C6-89B2-F243E7F1BD7E.jpeg
40275DFB-20D8-4B0B-B586-578881158C93.jpeg
40BEB759-1C5E-4C24-A4F6-326B9B951012.jpeg
44FB4F63-9145-4B9F-84B5-A7CE82CC1592.jpeg
48307FE9-93C9-4120-BE02-BFC65DB9A334.jpeg
4847C8E6-CB28-4074-9CAF-21BDAF1A629A.jpeg
4B7ADF92-EAB9-412C-83C9-4FE0D16F7615.jpeg
4C81333B-77E4-484A-96AC-0EC301759657.jpeg
4E26EA82-FF6A-4C69-8A7B-89ADEBD46F04.jpeg
526CE8D4-B172-4CBD-A250-ACD2CB641176.jpeg
5476F4B4-C8E8-4025-8508-768B751EB4EB.jpeg
57A3132A-7519-4847-8BC3-021F6F9E4C52.jpeg
5942AC12-B829-43CE-A05D-170AD070D14C.jpeg
59EFD8F2-7474-4C5C-A794-B2F49FD7A270.jpeg
618AF66F-C102-4EFE-A1BA-A1D293CA73AD.jpeg
6AABD273-5D14-48D6-9237-B48FB15F27DC.jpeg
73604004-90F6-4AD2-85B6-C4B8CADBCF73.jpeg
771AA763-69BB-4202-B1EB-1EA2CE48BF3A.jpeg
778D3870-0A09-45DC-A268-3D1988A5FD61.jpeg
779E34F4-24D6-4855-AF6B-A0D8D8C907A2.jpeg
7B1884CD-AB1E-44BC-9AD1-7C11B7022ECA.jpeg
7C384A68-D16E-410E-8E20-98D05E30CE7C.jpeg
7D41D7E5-E0FF-4CD7-88E3-CF0B66E32B63.jpeg
7DFF5BDF-AC0A-4120-B98B-7B943D2A3283.jpeg
7EFE413B-EDBD-4AF1-A495-01E2209B9249.jpeg
828E7E4C-EEFD-4B90-8A5D-5D6718A944FD.jpeg
83472DD8-3305-477D-B886-D97890768836.jpeg
85986C18-7DB7-4360-AD93-3BD11DB9A52B.jpeg
85CDC050-7FC8-49CD-841F-645672BDBDA9.jpeg
876DBCD5-0902-488B-972F-B920007FFF5A.jpeg
89B222DA-7F8E-4ECF-8E4C-B3CD0879E116.jpeg
8BC30C72-0C50-4B95-8D2F-3B9404A14B31.jpeg
8DFC3EB3-A74C-485F-AD5C-3C3A656009B0.jpeg
8E07E594-9198-4A8C-A233-646DC613284A.jpeg
8F94506B-6C1B-4C78-ACDE-C238C9616613.jpeg
91582D76-4E9F-4272-B5CA-6EBB715EA67A.jpeg
92231500-54A4-4DAA-A8BA-262B1E95A201.jpeg
98E37DAA-E2D1-4A7B-99CB-DE4B3F82D02F.jpeg
9CF9F247-1F7D-4A94-A66B-7A0F3A812975.jpeg
9F1CD6EA-947F-4C80-918F-6038EF99FC4F.jpeg
A31A8B42-E494-4FF2-A626-05C090E1731A.jpeg
A49AB544-41F9-4199-A03F-D539F95C072A.jpeg
A8566D77-6B76-496A-B70F-8E459191D671.jpeg
AC57AA50-C104-4001-ABEE-87F28D0296B6.jpeg
AF54D029-C68C-4FD0-902C-CF89292B29FA.jpeg
B3987D45-0394-45B3-A897-A70FE90B007B.jpeg
B573E0A9-636C-4DAC-97FE-C1E35EAFBCC2.jpeg
B5C0D1B0-9099-4C18-B1CA-6CEA6E453B0F.jpeg
BD03E1DC-4AF4-4869-8695-58F7549155AE.jpeg
BD3F752D-19A3-4BEB-AE13-A9EF1C9CE269.jpeg
BF03B3B9-8C0A-4A8D-A6B0-4D03D18A979C.jpeg
C062153B-3A4E-466C-88BD-F73BF441AD5C.jpeg
C0E18173-5431-4831-9D7D-8714F45C1013.jpeg
C3050739-7629-4F24-BB9C-42F07443E037.jpeg
C7B84124-2D6F-4DC7-B80E-E4042098DF00.jpeg
CECB1325-3F29-4D6E-9749-E6A38222CFF7.jpeg
D0085A68-694E-48E5-BA85-87397FA61915.jpeg
D094C4C3-5CDD-4967-BC13-DE811EC4648C.jpeg
D1A4499B-F610-4172-8B4E-ED8BD16CEE1D.jpeg
D2A01F31-EA3D-4B5B-BFB7-518678EEDC89.jpeg
D3BF261E-0335-44B0-AFFD-8CB192E30284.jpeg
D51A05B5-BBD8-42AD-A62C-5A69991752E7.jpeg
D56C51DF-EA2B-42E5-A01D-E8BAA8A410EA.jpeg
DA37B1AD-0AB2-4E55-832D-580DBB9FA947.jpeg
DC64C216-6531-4769-99DB-335F56951B36.jpeg
E0B79F0B-2C36-4C52-92A0-43A17F94DD46.jpeg
E10EF85A-ED42-4E9E-BD65-CD30EE138D69.jpeg
E48F0EB7-4C38-41DC-B161-B35D1BB1AB86.jpeg
E838C92B-CDA9-4222-BC0A-15C1058A2F2C.jpeg
EB881EC1-BFAE-4868-8348-7777D06E36F1.jpeg
EC0030C9-D297-4442-BF96-F61FE5602B92.jpeg
F5526FE1-AC8F-4738-BFE5-29E42BC8A503.jpeg
F6AE7A6B-E872-4BF2-A7FB-DACB3E37EEA3.jpeg
F712328E-09FD-4639-A5DE-3631437C7510.jpeg
F741550F-C898-40DD-9D83-2F575029824D.jpeg
00E7D338-02FA-4A1F-B32A-559B1F091D28.jpeg
0387C729-59DF-47B5-BD54-5E9E381909D0.jpeg
0430FC0A-1F98-4E35-AC62-C730777ADACA.jpeg
114C5864-3219-483F-AB0C-6B070712A674.jpeg
14C5470E-4DC1-4D29-B66D-8BD5C00FB586.jpeg
1DB692DA-1FE6-49D9-A657-01956F6D82F5.jpeg
20069EA3-61E3-4CE0-8963-D2485F532A52.jpeg
2169F3A9-E742-47A7-87F5-9D1E5670552E.jpeg
21FB16E5-D7D5-492E-B874-38851D966D6E.jpeg
2556E060-7007-4100-A69D-EE4736835F2E.jpeg
265F6003-5738-45E5-AEED-49E66735C449.jpeg
2EBAE130-957F-45BC-99BE-A91F2591807C.jpeg
3011B484-AACA-4CCF-97F7-D2F29409FFF9.jpeg
369BC641-B7D6-4205-B7D4-08FF0334B61A.jpeg
380F61D5-997C-4429-8C0C-922ED393D9C6.jpeg
3B2EDC32-A5A5-4245-A9D3-4272AF4929B2.jpeg
3C577605-3DCE-460D-B5BB-20C961FCE050.jpeg
3C72CF31-1E29-432C-AFA4-D83AC02A7728.jpeg
3CFBC742-5CE9-480B-865C-C88525BE1414.jpeg
3D570521-6D9F-43F9-9013-90E7C1165186.jpeg
3FD8BD97-C6C2-48BD-9A75-1D6B29185F30.jpeg
45BE5152-FA69-4AE3-B0A9-C4DFBE769991.jpeg
476FF284-0088-48C3-B043-5382636EF348.jpeg
4A2EE6A8-22EE-4068-A7DA-88B762E06B21.jpeg
4B10F736-5E37-4E6D-AE4C-8B68990DF331.jpeg
4BF95981-E31F-4D4B-9D03-D800FB070DAA.jpeg
56764950-86C8-4C5A-853B-7795D902FC9A.jpeg
570E440C-D8FE-4083-B243-8121B60BE746.jpeg
575152BC-7DF7-479C-82E2-D248A6F144D6.jpeg
58AB903B-F0D8-4F36-8026-66EDB2DB9C4C.jpeg
5A54D233-DA92-42E8-985C-CBA4DF4F7337.jpeg
5C09AEB4-5143-41AE-A292-C5F2DE1148AA.jpeg
5F34FFDC-A4F5-4671-B601-796461890D02.jpeg
5F39C330-A37C-48BD-900C-CB030FDE82B1.jpeg
5FCE9C4D-F83B-48C5-B697-4B8D17D00D3C.jpeg
609AE4A0-8A75-4021-AB51-B72AFB53906C.jpeg
626AC22F-7243-49DC-9739-C898EC46F7AC.jpeg
6B2A9AB2-1955-4A6C-B321-61C78DE02289.jpeg
6C287F36-DF72-4E69-8B2F-C16CDA4D3514.jpeg
6CA08818-7F1F-4D27-B0DE-3639C0A45171.jpeg
70B5797F-0117-4144-9E06-866F33EB5F28.jpeg
7A961583-27F0-46CD-B3CF-4DBD93F16247.jpeg
7B86478D-22DA-45FF-B340-9384887E5326.jpeg
7D977D9E-16F4-4B9B-A6B0-90CBA48AF0D0.jpeg
7DC7F669-8B33-4982-A638-248CADF20870.jpeg
7DCC3D53-C830-4C13-8FC2-3327AD32213B.jpeg
80E48CC2-AFB2-4CA7-8BAE-8F2211D256E6.jpeg
81586271-95F6-48E5-AF95-5735424BE61F.jpeg
83CA29ED-E5E2-43E4-A63D-DDFF41C83214.jpeg
83DD47DA-CD0F-4E99-8354-4EB44FED9424.jpeg
8696CCE7-5D18-455A-9A58-822401CF99B9.jpeg
86B9A466-F0F9-4D49-99D3-07E68B047B96.jpeg
875F7A2C-F0E1-422E-B4EB-EE6F59DD0D6C.jpeg
8A3FCCEF-B4B7-49EF-A466-29565E29E6E2.jpeg
9795A07B-4488-4C8D-92A8-01FA2EE06DAC.jpeg
A22D73BD-B74C-4782-9701-FD6D69F19E16.jpeg
A3FC287E-C4F9-4B74-9703-8B462CFD0CA5.jpeg
A79F540C-491F-4AE9-A410-40CBEB3696C4.jpeg
A84E1D57-AA12-4A75-A5FC-BB8C62EBA7D5.jpeg
AA5BB5E2-C194-4214-B040-09092EDF5B99.jpeg
AA691AE1-4DCB-498B-B359-C2EF0C8CED14.jpeg
AAD0E662-8DB1-4E79-B746-0FA1607448E1.jpeg
ABF6C1EF-3001-4C6A-A250-6A70250A5570.jpeg
B2FD82EF-3592-4032-989E-48283744A29C.jpeg
B3DC2C68-6E61-4D96-B287-80764D19B273.jpeg
B69CE62F-2F31-4E1B-876D-1A13AEB819CD.jpeg
B8567110-73F7-4643-8E04-E8ED82ED7D9A.jpeg
BB722A42-6CE2-4DB3-8E9E-73501299B12A.jpeg
BD9BC706-7009-48EB-A856-3B92B18C72E3.jpeg
C45E1C37-2DE5-4D5D-BFED-EA952F3F235E.jpeg
C4F4C0D9-81F3-4E5D-B65B-2EB6F31320F3.jpeg
CC101985-2241-4CA8-BF32-92B5FCB060F2.jpeg
CC59222B-1F5E-4F7E-B35B-6C7C4406F8DF.jpeg
D362E98E-D635-494F-8134-C89C12348E1E.jpeg
D837B167-D570-4539-90F1-52187689C1C0.jpeg
DA1C8747-02E5-4634-AB0C-D41E61AE0ABC.jpeg
E1520528-1668-4FF7-870D-E11C6BB8B508.jpeg
E5C000F8-8C38-45DC-860C-820F689BDFF8.jpeg
EAFA7180-1D6B-4140-9501-C21C54FBB61A.jpeg
F246D6CE-2BE9-40B5-8491-2742B5D3AA3C.jpeg
F5D54AF0-6A32-42E0-B995-365785CA560C.jpeg
F62545C9-90FA-4E85-B397-8039325CC528.jpeg
FED24969-A121-4066-A01A-E625294A68D3.jpeg
030A2F5B-773A-457B-B2FF-B01F3151FAED.jpeg
0C34366F-8BFB-41A7-8B54-8DC26674B832.jpeg
0EF5971B-2914-4E4F-887D-57DCD7AF2D40.jpeg
0FDBCC44-2B4A-45F4-AC03-987591703BDD.jpeg
10C64680-874A-46BB-A4A0-9D644D8E6941.jpeg
130F34E3-7F70-4EFB-9FFA-0EA93807A72B.jpeg
137FD6D4-7FC3-40FE-AD6F-34DDD6F82260.jpeg
1595C1E3-42B1-4401-9F6C-4FF66CC1D1C0.jpeg
15BC147A-EE35-4227-BE42-57EE1673AEE1.jpeg
1779ACAE-9EE3-4A38-9F61-1C6366217556.jpeg
1930B0A2-1791-4074-8922-566189437556.jpeg
1C0F5047-5749-4E0B-AD54-1CEDAD988BFC.jpeg
1CDB9C37-9977-46A9-90F0-29C387D77D1C.jpeg
27434AFC-DE2B-4DB6-BE50-723DD3BD6CEE.jpeg
2AFA7DEB-C3CB-488E-A149-8B2AFB4F200D.jpeg
304A01EF-7FB9-4FA9-B4BC-39878131F412.jpeg
37A26CE7-3748-4248-B328-10E4420AEF0E.jpeg
3F68F287-2222-4EF5-9EFB-6CD80979466D.jpeg
42F49513-EFAC-4CBF-AF35-0945069118F3.jpeg
458F3E04-6B3B-4700-B5E9-D0F4BEFD09E7.jpeg
4E2BD23D-95CB-475F-AF87-34B5C8FC54A2.jpeg
568AEED5-45C0-4AD9-97B7-8B0A17D5D15E.jpeg
594B0EE0-9A51-466E-A24F-1D5C3E2066A8.jpeg
6489A1CE-06FD-44D3-A8A6-72FA2B832775.jpeg
6A497E83-0D06-47BD-BCE1-B18AB3A1453F.jpeg
72F05FBB-43B5-47C3-BD44-1790FC6A9DC6.jpeg
736FF9C8-003D-4E94-9EF5-934FB1D7D792.jpeg
79C31F2F-3AF9-4C76-9B5C-4F321E20BFF5.jpeg
7AA43BE1-E1F0-4CFE-AD58-D67526C179DA.jpeg
7C491D05-0149-425F-BED6-F89D8DDF0F52.jpeg
900A3DBA-B48D-45DA-8EFF-284DC7524D67.jpeg
9211682C-04FC-421B-9110-7822436401EC.jpeg
94B59077-8A18-4D01-991C-12449C9E5644.jpeg
98DD4D21-B628-400B-BCF1-69FFE6DB6361.jpeg
9E530EDC-E82E-48CE-B21C-45D8E10AE01B.jpeg
A1A6BA64-AB17-4F49-A2A2-4D0EDD10BC91.jpeg
A4467E1D-55BC-4FB8-8DBD-C5EEE5793445.jpeg
AA140594-E30A-467A-8A17-C6717A205055.jpeg
B1CA8C6F-EF1A-4526-8514-B12545CB9588.jpeg
BBB51B80-4614-479D-864E-2E95853EA9F0.jpeg
BDC46552-0F17-4E80-A020-3B5670BEADB1.jpeg
C6656E71-514B-479F-87A7-48E7EB1CF452.jpeg
CE0A07C8-7D57-4DF9-965F-3B5C745F61D0.jpeg
CE5CF5EA-279A-41AF-AB06-CD19DDA14A87.jpeg
D4978CBD-DFD7-41FA-8B26-2BFC54D5E789.jpeg
DEAC5F53-0CD0-447F-8D2D-0B4F055A2B48.jpeg
DF809729-74E5-42F9-B77F-2514DC607E64.jpeg
E4934FA0-6632-4D5C-8749-8794ACC355A1.jpeg
E7809630-C887-4A3A-B09E-923E3C0D4049.jpeg
EB2E2CB9-255F-4503-967A-72C3DF927DF2.jpeg
EB980721-3364-4E98-98EC-3B278A0F13FD.jpeg
EBE258DE-5E9E-4B4B-AF4F-D612EE909518.jpeg
F3D111E1-FBC8-419B-93F3-9C16CFA5B23E.jpeg
F4295278-B580-4D74-8200-2B8E01859FEC.jpeg
F4FED84E-2214-4B57-B19A-C209AEF00921.jpeg
00C6EA67-9883-4592-BEC1-D1320B3777F8.jpeg
07E1C87C-ADF2-432C-8177-9268A4B6C9D7.jpeg
17101034-AB4F-44EC-BB6F-4C300DC45A11.jpeg
19D86408-4E0E-40D1-8DEE-25AE31691636.jpeg
1FE3EB39-2D29-4206-935C-C12A46ACD97E.jpeg
22EA9E8E-6085-48A3-B00E-FC7FBBA67287.jpeg
2368D664-838E-49C3-BCAC-B64B48EF8547.jpeg
2AE17C30-EA2D-4453-9AD2-8E183D3B0727.jpeg
2E39A203-FD98-467B-97FA-44F91CC342AC.jpeg
2EB4C931-A0C0-43EB-B3DB-9146D7BEAC80.jpeg
306132C6-10C5-4AE8-AFE6-0086EE334336.jpeg
31E48CF7-EEC5-4740-9BEC-C335E605E975.jpeg
3B82E6A0-1117-4F9A-921B-3125E37E5A70.jpeg
3DB5E117-F8CF-4014-8627-7974DD058EEE.jpeg
40F90FFE-2FF6-4C23-A27D-567438D22C45.jpeg
53D10068-3669-4101-AE04-7AB6F195E8C5.jpeg
6CFF31CB-CE8E-4EC5-A236-BA51801B60D3.jpeg
807B9FBD-837D-4B9A-91F8-266457D95E1D.jpeg
8ED3F6F7-24B1-4795-958C-F8D6A9D9E6CC.jpeg
9001EFDD-9CD4-4E8F-BDE5-8095144EDEF8.jpeg
95416D3C-AC96-4E42-8C0E-71C19012AE99.jpeg
970A4057-6416-4D39-9528-2E8FC5104847.jpeg
A32FF899-FBBD-4E4A-8EBE-4886C1714DCE.jpeg
A953AD2A-46C9-4A48-8C36-139D5C70350F.jpeg
AA840EA7-D296-4CDE-AA63-C833EF82B1F7.jpeg
B1DBC2C4-97B9-44B9-933A-AAAA1CED586C.jpeg
B8D741E7-3756-4602-B836-E9B8A14801D4.jpeg
BDB4275A-F055-4CB8-9C25-AAD4084679CA.jpeg
BE01466B-A0D5-418E-91C8-D8B1314B3696.jpeg
C9D9D1C2-B670-4090-81F8-15BF1BCB7603.jpeg
CE92C86C-4885-404D-94B9-D5DD261E4592.jpeg
E21E832F-5CE5-49C9-BEBB-2E82E574C224.jpeg
FE338543-F851-4B7A-B60C-1ACD88569727.jpeg

S výběrem rostlin Vám rádi poradíte a v případě, že si vyberete zboží, které si sami nebudete moci odvézt,
zajistíme Vám odvoz za výhodných podmínek na místo určení.

Na nás se můžete spolehnout.

Jsme více než zahradnictví.